הגדרת אנשי מכירות קבועים

מדריך זה יסביר לכם איך להגדיר בחשבון שלכם אנשי מכירות קבועים, שישויכו באופן אוטומטי לכל אירוע חדש שתפתחו במערכת מעתה והלאה.
 
קודם כול נבהיר שכדי להוסיף את איש המכירות, הוא חייב להיות קיים כבר במאגר אנשי המכירות של איוונטר. אם הוא טרם נרשם, לא תוכלו למצוא אותו. במקרה כזה יש להפנות את איש המכירות לעמוד ההרשמה.
בגמר תהליך ההרשמה ייפתח לאיש המכירות חשבון באיוונטר, והוא יוכל להתחבר למערכת עם כתובת דוא"ל וסיסמה.
 
חשוב להדגיש: חשבון איש מכירות הוא חשבון מוגבל, ואין לו את כל ההרשאות שיש לחשבון מפיק. לדוגמה, איש מכירות אינו יכול לאשר הזמנות ואינו יכול לצפות ברשימת הרוכשים המלאה. במסך הרוכשים בחשבון איש מכירות יופיעו רק האנשים שקנו דרך קישור המכירה שלו.
 
אם אנחנו עובדים עם איש מכירות או יחצן ואנחנו רק רוצים שיהיה לו קישור מכירה ייחודי אבל לא רוצים או לא צריכים שתהיה לו גישה למערכת כדי לעקוב אחרי המכירות, מספיק ליצור עבורו לינק במסך לינקים למעקב.
 
מתי צריך אנשי מכירות בכלל?
כאשר אנחנו עובדים עם אנשי מכירות או יחצנים ואנחנו רוצים שתהיה לנו וגם להם אפשרות לעקוב אחרי המכירות.
שימו לב! פתיחת חשבון במערכת תאפשר לאיש המכירות גם להתחבר לאפליקציית Eventer Backstage ולמכור כרטיסים דרך האפליקציה.
 
לאחר שאיש המכירות נרשם למערכת, כך נוסיף אותו באופן קבוע להפקה:
1. התחברו למערכת ולחצו בתפריט הראשי בצד ימין על "אנשי מכירות קבועים".

Untitled-12.png
 
2. לחצו על "שאר אנשי המכירות".

Untitled-13.png
 
3. חפשו את איש המכירות שאותו תרצו להוסיף כאיש מכירות קבוע בכל האירועים העתידיים —
 
אפשר לחפש לפי שם

ואפשר גם לפי כתובת דוא"ל
 
4. לאחר מציאת היחצן לחצו על כפתור "הוסף".  Untitled-14.png
שימו לב: הוספת איש מכירות קבוע לא תצרף אותו לאירועים הקיימים אלא רק לאירועים שייווצרו בעתיד. אם יש לכם אירועים פעילים שאתם רוצים לשייך את איש המכירות גם אליהם, תצטרכו לעשות זאת ידנית (ואתם מוזמנים להיעזר במדריך).
 
5. לאחר הלחיצה על "הוסף" תופיע חלונית ההרשאות, שבה תוכלו להגדיר:
  • איזו עמלה יקבל איש המכירות על כל כרטיס שיימכר על ידיו או דרך קישור המכירה שלו. אפשר לבחור את עמלת ברירת המחדל (5 שקלים לכרטיס) או להגדיר עמלה אחרת כרצונכם (בשקלים או באחוזים).
  • אם תהיה ליחצן הרשאה למכירת כרטיסים במזומן. שימו לב: מתן הרשאה זו אין משמעו שאנשים יוכלו לרכוש במזומן דרך עמוד הנחיתה. יחצן שקיבל הרשאה למזומן יוכל למכור כרטיסים במזומן דרך ממשק הקופה במערכת (שאליו מגיעים בלחיצה על "מכירת כרטיסים" בתפריט הראשי) או דרך האפליקציה.
  • אם תהיה ליחצן הרשאה לבצע הזמנות של כרטיסים ללא תשלום (דרך המערכת או דרך האפליקציה). יובהר כי הדבר תקף לגבי כרטיסים שהוגדרו מראש ככרטיסים במחיר 0 בלבד. כלומר, איש מכירות אינו יכול להנפיק בחינם כרטיסים שמוגדר להם מחיר הגדול מאפס.
  • אם יהיו ליחצן הרשאות קופאי. תחת הכותרת "הרשאות קופאי" נכנסות הפריבילגיות הבאות:
    • מכירת כרטיסים באשראי ובמזומן
    • צפייה בכרטיסים מוסתרים
    • מימוש כרטיסים
Untitled-15.png
 
שימו לב: העמלה וההרשאות שתגדירו כאן יחולו באופן אוטומטי עבור אותו איש מכירות בכל אירוע שתיצרו מעתה ואילך, אבל תמיד תוכלו לשנות אותן באופן פרטני באירוע מסוים על ידי כניסה לאירוע ואז ל"אנשי מכירות" בתפריט.
 
7. כעת תופיע הודעת פופ-אפ שמסבירה כי נדרש אישור מצד איש המכירות לתנאי ההעסקה.

Untitled-16.png
 
לאחר אישור הודעת הפופ-אפ, איש המכירות שהוספתם יופיע בלשונית "אנשי המכירות שלי".
 

כעת איש המכירות צריך לאשר מצידו את תנאי ההעסקה על ידי התחברות למערכת ולחיצה על "הפקות קבועות" בתפריט. לא ניתן לעשות זאת מהאפליקציה.
 
 
לאחר שהמשתמש אישר את תנאי ההעסקה, הוא יופיע כאיש מכירות פעיל.
 
Untitled-18.png
 
טיפ: בלחיצה על כפתור "שם" תוכלו למיין את רשימת אנשי המכירות שלכם בסדר אל"ף-בי"ת עולה (מאל"ף ועד תי"ו) או יורד (מתי"ו ועד אל"ף) על בסיס השם הפרטי של איש המכירות.
 
 
הערה אחרונה לסיום: אם מסיבה כלשהי הפסקתם את העבודה עם איש המכירות ואתם רוצים למנוע הוספה אוטומטית שלו לאירועים עתידיים שתיצרו, לחצו על כפתור "בטל איש מכירות" ואז על כפתור "ביטול" ליד שם איש המכירות מצד שמאל.
לתשומת ליבכם, פעולה זו לא תסיר את איש המכירות מאירועים קיימים שהוא משויך אליהם. אם תרצו להסיר אותו מאירוע פעיל, לחצו כאן כדי להגיע למדריך שיסביר איך לעשות זאת.
 
שאלות? משהו חסר או לא ברור במדריך?
נשמח לשמוע מכם! דברו איתנו בטלפון (3289*) או בצ'ט או שלחו מייל לכתובת team@eventer.co.il.
האם מאמר זה עזר לך?
מספר המשתמשים שאומרים שמאמר זה עזר להם: 0 מתוך 0

הערות

0 הערות

היכנס למערכת כדי להגיב.