מימוש כרטיסים באפליקציה

ברוכים הבאים למדריך מימוש כרטיסים באפליקציה שלנו.

כעת תוכלו ללמוד בכמה דקות בלבד על אופן ביצוע מימוש לכרטיסים דרך אפליקציה במספר צורות, כך תוכל לבחור את האופציה העדיפה עליך.

שיהיה בהצלחה,
צוות איוונטר

שנתחיל?

 1. כנס למשתמש שלך באפליקציית Eventer Backstage

 2. בחר באירוע בו תרצה לבצע את מימוש הכרטיסים 3. עבור ללשונית "מימוש" 4. תוכלו לראות בחלקו העליון של המסך ציר ובו מצוין אחוז הכרטיסים שמומשו מתוך כלל הכרטיסים שנרכשו לאירוע, וכן בכמה כרטיסים מדובר מבחינה מספרית מתוך כל הכרטיסים שנקנו.
  1. כדי לממש:
   1. בחר בהזמנה שברצונך לממש, ולאחר מכן לחץ "ממש" בחלקו התחתון של המסך
    * שים לב ! לאחר ביצוע פעולה זו כפתור "ממש" הירוק ישתנה ל"בטל" בצבע אדום. בנוסף, יתווסף פס ירוק בצד שמאל של שם הרוכש בעמוד המימוש, כפי שמופיע בסעיף 3.   2. אפשרות נוספת היא לבצע החלקה ימינה (SWIPE) של שם הרוכש - פעולה זו מבצעת מימוש אוטומטי של הכרטיסים, באופן הבא:  2. כדי לבטל:
   1. בחר בהזמנה שברצונך לבטל, ולאחר מכן לחץ "בטל" בחלקו התחתון של המסך
    * שים לב ! לאחר ביצוע פעולה זו כפתור "בטל" האדום ל"ממש" בצבע ירוק. בנוסף, הפס הירוק בצד שמאל של שם הרוכש בעמוד המימוש נעלם
 5. ניתן לחפש הזמנה ע"י כתיבה של שם הרוכש/ מספר הזמנה/ תז בחלונית החיפוש 6. לחיצה על כפתור הסריקה הסגול בתחתית המסך תפתח את המצלמה ותאפשר מימוש כרטיס ע"י סריקת ברקוד, יפתח החלון הבא:  1. אם הכרטיס תקין והסריקה הצליחה, תקפוץ החלונית הבאה -   2. אם הכרטיס לא תקין / הסריקה לא הצליחה, תקפוץ החלונית הבאה -שאלות? משהו חסר או לא ברור במדריך?
נשמח לשמוע מכם! התקשרו אלינו למשרד (3289* שלוחה 2) או כתבו לנו ל-team@eventer.co.il.

האם מאמר זה עזר לך?
מספר המשתמשים שאומרים שמאמר זה עזר להם: 0 מתוך 0

הערות

0 הערות

היכנס למערכת כדי להגיב.