חשבוניות מס וקבלות מאיוונטר

ברוכים הבאים להסבר על חשבוניות מס וקבלות מאיוונטר.

במדריך זה נפרט מה היתרונות והחסרונות של כל אחת מסוגי הסליקות שאנחנו מציעים כדי שתוכלו לבחור האם להמשיך לעבוד בסוג הסליקה בו אתם עובדים עכשיו, או לעבור לסליקה מהסוג השני.

שיהיה בהצלחה,
צוות איוונטר

שנתחיל?

במסך הראשי במערכת איוונטר יש ללחוץ על ״משיכה״ ולבחור את התקבולים אותם תרצו למשוך לחשבונכם.

לאחר שהזנתם את פרטי המוטב וביצעתם בקשת משיכה בממשק המערכת, הבקשה מגיעה אלינו ואנו משגרים אותה אל הבנק להמשך ביצוע. לאחר שקיבלנו אסמכתא מהבנק שההעברה בוצעה אתם תקבלו חשבונית מס/קבלה מאת איוונטר טכנולוגיות בע"מ לכתובת הדוא"ל שהזנתם בעת המשיכה - חשבונית זו מסכמת עבורכם את העמלות לפי האירועים שהתקיימו - את החשבונית הזו יש להגיש להנהח"ש שלכם.

החשבונית נראית כך: (הסבר בהמשך)

הסבר:

  1. פירוט - כאן לרוב יופיע שם האירוע עבורו נגבית העמלה
    * כפי שניתן לראות כאן, במקרה של כמה אירועים עבורם משכתם את הכסף או תשלום נוסף עבור עובדים/ציוד יהיה הפירוט לפי סדר האירועים כך שתוכלו לדעת בדיוק עבור מה נגבתה עמלה או תשלומים נוספים.
  2. עמלת המערכת של איוונטר לאחר מע"מ.
    שימו לב! העמלה עבור השירותים שלנו כבר מנוכה מהסכום שזמין למשיכה! למעשה גובה העמלה שצויינה בחשבונית היא בהתאם לסכום הכללי שהועבר אלא אם כן סוכם אחרת.
  3. פרטי תשלומים - העמלה שנגבית מהאירוע אוטומטית יורדת מסכום המשיכה הכוללת, וזה הסיבה שדרך אמצעי התשלום או דרך העברה בנקאית.
  4. מידע נוסף - בתחתית המסמך תוכלו לראות את תאריך ההעברה שבוצעה ואת הסכום שקיבלתם מאיתנו, אנו ממליצים להפיק חשבונית מס/קבלה כנגד הסכום המוצג במערכת במסך סטטיסטיקה מתוך האירוע עצמו כהכנסות עבור שם מוטב: "לקוחות מזדמנים" עם הח.פ/ע.מ/ת.ז/ע.ר שלכם/העסק ובעצם כך אתם מצהירים על הכסף שקיבלתם מהלקוחות שלכם דרך הצינור של איוונטר.

שימו לב! יש להצהיר על התקבולים המלאים מהאירוע ולא על הכסף שנכנס לחשבון הבנק, שהרי העמלה ששילמתם לנו גם היא חלק מההכנסה הכוללת שלכם!

איוונטר מפיקה עבורכם קבלה בלבד. לכן במקרה שלקוח מבקש חשבונית מס עליכם להפיק לו חשבונית ידנית.

 

 

שאלות? משהו חסר או לא ברור במדריך?
נשמח לשמוע מכם! התקשרו אלינו למשרד (3289* שלוחה 2) או כתבו לנו ל-team@eventer.co.il.

האם מאמר זה עזר לך?
מספר המשתמשים שאומרים שמאמר זה עזר להם: 0 מתוך 0

הערות

0 הערות

היכנס למערכת כדי להגיב.