יצירת לינק סודי/ייחודי

לפעמים אנחנו רוצים ליצור כרטיס מוזל או כרטיס מיוחד שלא יהיה זמין לרכישה בעמוד הנחיתה הראשי של האירוע. לדוגמה: כרטיס במחיר מופחת לחברים בלבד, כרטיס במחיר מופחת לקבוצות וכן הלאה.

הפרוצדורה היא פשוטה למדי – יוצרים באירוע סוג כרטיס חדש, מסתירים אותו מעמוד הנחיתה הראשי ויוצרים עבורו לינק מכירה ייעודי במסך "לינקים למעקב".

1. ראשית יש ליצור את סוג הכרטיס שיימכר בלינק הסודי. לשם כך היכנסו לעריכת האירוע ולחצו על הכפתור "הוסף סוג כרטיס".

2. הגדירו את שם הכרטיס, התאריך האחרון למכירה והמחיר כרצונכם. תוכלו גם להגביל את הכמות. לאחר מכן לחצו על כפתור העין (eyeShowIcon.png) בצד ימין למעלה:

3. שמרו את האירוע על ידי לחיצה על "שמור" בתחתית המסך.

4. גשו למסך "לינקים למעקב" בתפריט האירוע מצד ימין. לחצו על כפתור "צור לינקים".

5. תנו שם ללינק שלכם (והוסיפו תיאור אם תרצו). בשלב זה יש לסמן את הכרטיס שתרצו שיימכר בלינק – כלומר, את הכרטיס המוסתר שיצרתם. יש ללחוץ על המעגל בעמודה מימין לעמודה "תיאור", כפי שתראו בצילום המסך.

שימו לב: תוכלו גם להגביל את כמות הכרטיסים שתימכר בלינק. זו הגבלה נפרדת מההגבלה הכמותית שהגדרתם במסך עריכת האירוע כשיצרתם את סוג הכרטיס הנוסף. לדוגמה, אם הגבלתם את כמות הכרטיסים שיכולה להימכר ל-200, תוכלו ליצור שני לינקים שבהם הכרטיס יימכר ולהגביל כל אחד מהם ל-100 כרטיסים.

6. כעת יש לפנות לצוות איוונטר (רצוי דרך הצ'ט במערכת!) כדי שיסתירו את הכרטיס מעמוד הנחיתה הראשי. חשוב להבין שהסתרת כרטיס בעזרת כפתור העין הופכת את הכרטיס ללא זמין לרכישה – ולכן אם לא תפנו לנציג של איוונטר, הלינק הסודי שלכם לא יעבוד ואנשים לא יוכלו להזמין דרכו כרטיסים. כאשר סוג כרטיס מוסתר עם כפתור העין, אותו סוג כרטיס גלוי רק למפיק האירוע. אתם עדיין תוכלו למכור את הכרטיס הזה דרך ממשק הקופה (שאליו מגיעים בלחיצה על "מכירת כרטיסים" בתפריט הראשי) ועדיין תוכלו לראות אותו בעמוד הנחיתה הראשי, מכיוון שהמערכת מזהה שאתם מחוברים כמפיק (אבל הכרטיס לא יוצג לכל אחד אחר שניגש לעמוד הנחיתה).

7. לאחר שנציג מטעם איוונטר הסתיר עבורכם את הכרטיס מעמוד הנחיתה, יש להיכנס שוב למסך העריכה של האירוע וללחוץ פעם נוספת על כפתור העין כדי לבטל את הסתרת הכרטיס כך שהוא יהיה זמין לרכישה.

8. כעת לחצו שוב על "לינקים למעקב" בתפריט כדי להוציא את הקישור שאותו תוכלו להפיץ למי שתרצו. כדי לראות את כתובת ה-URL יש ללחוץ על האייקון Untitled-1.png ובשדה שייפתח לסמן את הלינק ולהעתיק אותו.

 

האם מאמר זה עזר לך?
מספר המשתמשים שאומרים שמאמר זה עזר להם: 0 מתוך 0

הערות

0 הערות

היכנס למערכת כדי להגיב.